Partnerid

baby

Kallid tulevased emad, tahaksin tutvustada Teile ühte imelist inimest ja tõelist professionaali omas alas – saage tuttavaks, fotograaf Annika Eesmaa. Just hiljuti käisin oma pisikesega fotosessioonil “New Born” ning olin täielikus vapustuses sellest kogemusest. Jälgisin 4 tundi järjest, kuidas minu tütrekesega räägiti, sätiti erinevatesse poosidesse, hällitati ja seda kõike sellise soojusega ja armastusega. Rääkimata juba nendest fantastilistest fotodest, mida õnnestus jäädvustada ning mis nüüd kindlasti kaunistavad meie kodukollet ning jäävad mälestuseks eluks ajaks. Ma siiralt soovitan Teil kindlasti jäädvustada oma armsamat vastsündinut. Täpsemat infot leiate siit 

https://www.facebook.com/PrettyLittleLovePhotography/

liizi

Kallid kliendid Teil on nüüd võimalus meie Baby Buggy Showroomis tasuda toodete eest Liisi järelmaksu abil osade kaupa. Kauba saate kätte ilma koheselt tasumata. Esimestel klientidel on võimalik soetada lastevankrikomplektid 0% intressiga.

Rohkem infot leiad siit…

Jacadi Paris on Prantsuse kvaliteetbränd lastele. Valikus on riideid, jalatseid ja aksessuaare beebidele alates sünnist kuni 12-aastastele lastele. Tellimise peale saab osta lastetoa mööblit, vannitoakaupu ning mänguasju. Eestis on Jacadi rõõmustanud lapsi ja nende vanemaid juba 5 aastat.

www.jacadi.ee